.

.

12 ליטר חכם חיישן אשפה סל מטבח אמבטיה אסלת אשפה יכול אוטומטי אינדוקציה עמיד למים סל עם מכסה

12 ליטר חכם חיישן אשפה סל מטבח אמבטיה אסלת אשפה יכול אוטומטי אינדוקציה עמיד למים סל עם מכסה

ILS 2.67

כמות
במלאי

אינטליגנטי אינדוקציה : את כיסוי ניתן לפתוח עם של היד שלך, ואת אינדוקציה הוא מהיר ב 0 סטריאוסקופית אינדוקציה : החדש טווח אינפרא אדום אינדוקציה, את כיסוי ניתן לפתוח קרוב כפוף הברך, ואת כיסוי ניתן לפתוח ללא סגירה, אשר הוא יותר נוח. אינדוקציה רטט : פשוט לדפוק או לבעוט את החלק הקדמי של פח האשפה, ואת אינדוקציה רטט במהירות מגיב למכסה. אינטליגנטי אינפרא אדום אינדוקציה : כאשר באמצעות אשפה יכול לעתים קרובות, מקום שלך יד על למעלה של אשפה יכול, המכסה ימשיך להישאר סגור, והמכסה יהיה באופן אוטומטי קרוב כאשר אתה להסיר אותו עם היד שלך. איטום : מכסה סגור, איטום טוב יותר, יכול למעשה למנוע ריחות מפולט, ללא הצורך גדול חדש ריחות להיסחף. תכונות : אינטליגנטי אינדוקציה : את כיסוי ניתן לפתוח עם של היד שלך, ואת אינדוקציה הוא מהיר ב 0.3 שניותסטריוסקופית אינדוקציה : החדש טווח אינפרא אדום אינדוקציה, את כיסוי ניתן לפתוח קרוב כפוף הברך, ואת כיסוי ניתן לפתוח ללא סגירה, אשר הוא יותר נוח.אינדוקציה רטט : פשוט לדפוק או לבעוט את החלק הקדמי של פח האשפה, ואת אינדוקציה רטט במהירות מגיב למכסה.אינטליגנטי אינפרא אדום אינדוקציה : כאשר באמצעות אשפה יכול לעתים קרובות, מקום שלך יד על למעלה של אשפה יכול, המכסה ימשיך להישאר סגור, והמכסה יהיה באופן אוטומטי קרוב כאשר אתה להסיר אותו עם היד שלך.איטום : מכסה סגור, איטום טוב יותר, יכול למעשה למנוע ריחות מפולט, ללא הצורך גדול חדש ריחות להיסחף.

מאפיינים מוצהרים

Name:
Induction smart trash can
Material:
ABS+PP
Capacity:
12L
Applicable occasions:
kitchen, living room, bathroom, bedroom
Size:
23.5*23.5*30cm
Color:
White , black ,green , orange
Packing included:
1 * Induction Smart Trash Can:
Note:
1. Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting.:
2. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. Please understand.:
Save effort, double lids using lids :

מוצרים קשורים